Swoje usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorstw z różnych branż, jak i do osób prywatnych, które interesuje krótkoterminowy wynajem aut dostawczych. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie w sytuacji, gdy Państwa samochód uległ awarii i chwilowo jest niedostępny bądź też w przypadku sezonowego zwiększenia zapotrzebowania transportowego.

Potrzebują Państwo pojazdu na jedną dobę, weekend, a może kilka dni? Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem aut krótkoterminowy dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Mogą Państwo wybrać samochód z naszej bogatej floty, w której znajdują się niezawodne pojazdy dostawcze marki Opel, Renault, Fiat czy też Mercedes. Wszystkie modele poddawane są regularnym przeglądom technicznym, co gwarantuje komfortowe, a także bezpieczne użytkowanie.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów z współpracy z naszą wypożyczalnią. Dlatego warunki krótkoterminowego wynajmu aut dostawczych ustalamy indywidualnie, mając na uwadze Państwa potrzeby oraz oczekiwania.