Jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie, firma Furgon oferuje wynajem aut dostawczych, busów oraz osobowych tanio, szybko i przy całkowicie indywidualnym podejściu do każdego Klienta.

Dajemy gwarancję ceny wiedząc, że nasza oferta jest najkorzystniejsza. Jeżeli znajdziecie Państwo lepszą ofertę na wynajem aut dostawczych, osobowych bądź busów, zwrócimy Wam różnicę w cenie.

Co wyróżnia naszą wypożyczalnię samochodów? Przede wszystkim rozbudowana flota pojazdów, w skład której wchodzą tylko nowe i markowe pojazdy, spełniające normy spalin EURO V. Posiadamy również bogatą ofertę aut luksusowych. Umożliwiamy również wynajem samochodów dostawczych tanio.

Pragnąc spełniać oczekiwania wszystkich z Państwa, ograniczyliśmy formalności do minimum, a w celu zawarcia transakcji wystarczy prawo jazdy kat. B, dowód osobisty oraz uiścić opłatę za najem i kaucję. Jako tania wypożyczalnia samochodów i w przeciwieństwie do konkurencji, nie pobieramy również opłat z tytułu przygotowania pojazdu do wypożyczenia.

Nasz kapitał jest w 100% polski, a więc wszystkie podatki pozostają w naszym kraju, a nie zostają wywożone do centrali, jak to ma miejsce w przypadku dużych firm zagranicznych.

Opel dostawczy

Szukają Państwo pojemnego auta do sprawnego i bezpiecznego przewozu ładunków o różnych gabarytach? Doskonałym rozwiązaniem będzie Opel dostawczy dostępny w naszej wypożyczalni w Warszawie. Oferujemy zarówno krótko-, jak i długotrwały wynajem dla firm oraz osób prywatnych według indywidualnych ustaleń.

Mercedes dostawczy

Idealna propozycja dla firm oraz osób prywatnych, które potrzebują sprawdzonego samochodu do transportu większych ładunków. Dostępny w naszej flocie Mercedes dostawczy na wynajem to gwarancja komfortowej i bezpiecznej jazdy – wszystkie pojazdy poddajemy regularnym serwisom oraz przeglądom technicznym.

Fiat dostawczy

Jego możliwości docenią zarówno właściciele firm, jak i osoby prywatne poszukujące pomocy przy przewozie większych ładunków. Fiat dostawczy z naszej wypożyczalni to gwarancja nie tylko szybkiego, ale także bezpiecznego transportu. Oferujemy wynajem krótko- oraz długoterminowy bez zbędnych formalności.

Renault dostawczy

Stanowi jeden z najpopularniejszych samochodów przeznaczonych do transportu różnego rodzaju ładunków o większych gabarytach. Renault dostawczy dostępny jest w kilku modelach do wyboru różniących się m.in. dopuszczalną ładownością, mocą silnika i innymi parametrami, co pozwoli na dopasowanie auta do indywidualnego zapotrzebowania.